Dobro dziecka jest najważniejsze

Książki w życiu każdego z nas powinny odgrywać ważną rolę. Jednak najważniejsze jest to, aby nasze dziecko było za pan brat z książkami. Dzięki temu rzeczywiście będzie sobie lepiej radziło w szkole. W dzisiejszych czasach mamy to szczęście, że na rynku mamy sporo ciekawych książek, które możemy dosłownie podsuwać swojemu dziecku. Dajemy gwarancję, że znaczna większość z nich będzie w jego kręgu zainteresowań.

Szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na twórczość Justyny Bednarek. Książką, którą powinniśmy naszemu dziecku kupić powinna być Historie spod podłogi. Dom T.1 Czytam sobie (https://www.taniaksiazka.pl/historie-spod-podlogi-dom-t-1-czytam-sobie-justyna-bednarek-p-1522102.html). Książka ta opowiada o dwóch stworkach, które sobie żyją pod podłogą w domu niejakiej pani Cecylii. Są to naprawdę niezwykłe kłębuszki kurzu. Kłębuszki te wzajemnie się uzupełniają. Gdy jeden z nich wziął się za cerowanie skarpetek, to drugi nawleka igły. Czasami razem grają sobie w warcaby. Jeśli chcemy co nieco poczytać o ich przyjaźni, to książka ta jest idealna dla nas.

Edukacja dziecka – czas start

Książkę Historie spod podłogi. Dom T.1 Czytam sobie możemy śmiało potraktować jako pierwszy z poziomów nauki czytania w ramach całej serii. Dziecko dzięki tej konkretnie książce będzie sobie mogło poćwiczyć głoskowanie, a zdania krótkie, które to zawierają dwadzieścia trzy podstawowe głoski znacznie ułatwiają mu przeczytanie samodzielne całej historii Kudełka oraz Grubelka. W tejże książce jest między około 150 a 200 wyrazów, co tak naprawdę sprawia, że jest ona odpowiednia dla tych wszystkich dzieci, które się dopiero uczą składać słowa. W książce została także użyta bardzo duża książka. Niewątpliwie dzięki temu pomaga czytelnikom początkującym w samej lekturze. Jak widać same zalety.

Wspomniana już autorka Justyna Bednarek jest nie tylko pisarką, ale także tłumaczką literatury francuskiej oraz dziennikarką. W książce tej znajdziemy wiele ciekawych ilustracji. Ich autorem jest Marcin Minor, który jest absolwentem wydziału malarstwa na Europejskiej Akademii Sztuk. Jest także arteterapeutą oraz pedagogiem.

Naprawdę warto pokusić się o zdobycie tej książki. Musimy być czujni, ponieważ rozchodzi się niczym świeże bułeczki. Warto poszukać zarówno w księgarniach stacjonarnych, jak i także w księgarniach internetowych. Czasami w tych drugich możemy liczyć na znacznie niższe ceny. Co jak co, ale to nam się zdecydowanie bardzo podoba. Za zaoszczędzone pieniążki możemy kupić jeszcze inną ciekawą pozycję do czytania.